III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich

Siedziba

  • Sąd Rejonowy we Włocławku
  • 87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 20
  • e-mail : kuratorzyr1@wloclawek.sr.gov.pl
  • faks: (54) 422 26 72

Kierownik Zespołu

Grażyna Słomczewska

  • Budynek B, pokój nr 10
  • godziny przyjęć interesantów: poniedziałek 8.00-15.30,wtorek 8.00-15.30, czwartek 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 60
  • e-mail: grazyna.slomczewska@wloclawek.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

Angelika Chojnacka 

  • Budynek B pokój nr 11
  • dyżury: wtorek - 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 04
  • e-mail: angelika.chojnacka@wloclawek.sr.gov.pl

Karina Duchewicz

  • Budynek B pokój nr 9
  • dyżury: środa - 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 18
  • e-mail: karina.duchewicz@wloclawek.sr.gov.pl

Agnieszka Górska

  • Budynek B pokój nr 9
  • dyżury: poniedziałek - 8.00-15.30, wtorek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 18
  • e-mail: agnieszka.gorska@wloclawek.sr.gov.pl

Ewa Ignaczak

  • Budynek B pokój nr 12a
  • dyżury: poniedziałek - 8.00-15.30, czwartek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 03
  • e-mail: ewa.ignaczak@wloclawek.sr.gov.pl

Izabela Jankowska

  • Budynek B pokój nr 12
  • dyżury: wtorek - 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 76
  • e-mail: izabela.jankowska@wloclawek.sr.gov.pl

Marcin Latecki

  • Budynek B pokój nr 12a
  • dyżury: poniedziałek- 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 03
  • e-mail: marcin.latecki@wloclawek.sr.gov.pl

Agnieszka Łazicka - Szmajda

  • Budynek B pokój nr 9
  • dyżury: poniedziałek - 8.00-15.30, czwartek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 18
  • e-mail: agnieszka.lazicka-szmajda@wloclawek.sr.gov.pl

Jolanta Morkowska

  • Budynek B pokój nr 10
  • dyżury: środa - 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 60
  • e-mail: jolanta.morkowska@wloclawek.sr.gov.pl

Małgorzata Pietrzak

  • Budynek B pokój nr 12a
  • dyżury: wtorek - 8.00-15.30, środa- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 03
  • e-mail: malgorzata.pietrzak@wloclawek.sr.gov.pl

Anna Tasak

  • Budynek B pokój nr 12
  • dyżury: środa - 8.00-15.30, czwartek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 76
  • e-mail: anna.tasak@wloclawek.sr.gov.pl

Krzysztof Wieczorek

  • Budynek B pokój nr 11
  • dyżury: środa - 8.00-15.30, czwartek - 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 04
  • e-mail: krzysztof.wieczorek@wloclawek.sr.gov.pl

Grażyna Wierzbicka

  • Budynek B pokój nr 11
  • dyżury: wtorek - 8.00-15.30, piątek- 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 04
  • e-mail: grazyna.wierzbicka@wloclawek.sr.gov.pl

Izabela Suska

  • Budynek B, pokój nr 11
  • godziny przyjęć interesantów: poniedziałek 8.00-15.30, czwartek 8.00-15.30
  • tel. (54) 422 26 04
  • e-mail: izabela.suska@wloclawek.sr.gov.pl

Sekretariat Zespołu

Kierownik Sekretariatu Zespołów Monika Moraczewska

  • Budynek B pokój nr 8 (I piętro)
  • tel. (54) 422 26 50, faks. (054) 422 26 72
  • Godziny przyjęć interesantów: poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Rejestr zmian dla: III Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Rodzinnych i Nieletnich