I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych

Siedziba:

  • Sąd Rejonowy we Włocławku
  • 87-800 Włocławek, ul. Kilińskiego 20
  • e-mail : kuratorzy1@wloclawek.sr.gov.pl
  • faks: (54) 422 26 72

Kierownik Zespołu

Ewa Kolanowska

  • Budynek B, pokój nr 14
  • godziny przyjęć interesantów: wtorek 7.30 - 15.30, środa 7.30 - 15.30, piątek 7.30 - 15.30
  • tel. (54) 422-26-97
  • e-mail: ewa.kolanowska@wloclawek.sr.gov.pl

Kuratorzy zawodowi:

Dorota Budzikowska

  • Budynek B pokój nr 14 B
  • dyżury: czwartek 8.00 – 15.30, piątek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: dorota.budzikowska@wloclawek.sr.gov.pl

Krzysztof Czajkowski

  • Budynek B pokój nr 14 A
  • dyżury: wtorek 8.00 – 15.30, czwartek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-09
  • e-mail: krzysztof.czajkowski@wloclawek.sr.gov.pl

Wanda Gawrońska

  • Budynek B pokój nr 8
  • dyżury: czwartek 8.00 – 15.30, piątek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-11
  • e-mail: wanda.gawronska@wloclawek.sr.gov.pl

Jolanta Giel

  • Budynek B pokój nr 14 A
  • dyżury: poniedziałek 8.00 – 15.30, środa 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-09
  • e-mail: jolanta.giel@wloclawek.sr.gov.pl

Bożena Gołębiewska

  • Budynek B pokój nr 14 B
  • dyżury: wtorek 8.00 – 15.30, środa 8.00- 15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: bozena.golebiewska@wloclawek.sr.gov.pl

Dorota Gruchała

  • Budynek B pokój nr 14 B
  • dyżury: poniedziałek 8.00 – 15.30, wtorek 8.00-15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: dorota.gruchala@wloclawek.sr.gov.pl

Gabriela Iglewska

  • Budynek B pokój nr 14 A
  • dyżury: środa 8.00 – 15.30. piątek 8.00 – 15.30 
  • tel. (54) 422-26-09
  • e-mail: gabriela.iglewska@wloclawek.sr.gov.pl

Marlena Jankowska

  • Budynek B pokój nr 14 A
  • dyżury: środa 8.00 – 15.30, czwartek 8.00 – 15.30 
  • tel. (54) 422-26-09
  • e-mail: marlena.jankowska@wloclawek.sr.gov.pl

Aleksandra Ritter

  • Budynek B pokój nr 14 B
  • dyżury: środa 8.00 – 15.30, piątek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: aleksandra.ritter@wloclawek.sr.gov.pl

Elżbieta Rusos

  • Budynek B pokój nr 14 B
  • dyżury: poniedziałek 8.00 – 15.30, wtorek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: elzbieta.rusos@wloclawek.sr.gov.pl

Marzena Smółka

  • Budynek B pokój nr 08
  • dyżury: wtorek 8.00 – 15.30, czwartek 8.00 – 15.30, 
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: marzena.smolka@wloclawek.sr.gov.pl

Bogumiła Waszak

  • Budynek B pokój nr 8
  • dyżury: środa 8.00 – 15.30, piątek 8.00 – 15.30
  • tel. (54) 422-26-59
  • e-mail: bogumila.waszak@wloclawek.sr.gov.pl

Sekretariat Zespołu

Kierownik Sekretariatu Zespołów Monika Moraczewska

  • Budynek B pokój nr 08 (I piętro)
  • tel. (54) 422 26 72, faks. (54) 422 26 72
  • Godziny przyjęć interesantów:
  • poniedziałek - piątek 7:30 - 15:30

Rejestr zmian dla: I Zespół Kuratorskiej Służby Sądowej Wykonujący Orzeczenia w Sprawach Karnych