Aktualności

Artykuły

 • Uruchomienie Internetowego Portalu Orzeczeń Sądu Rejonowego we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia 19 czerwca 2015r. uruchomiony został Internetowy Portal Orzeczeń Sądu Rejonowego we Włocławku zwany Portalem Orzeczeń. Zasady dotyczące publikacji orzeczeń na Portalu zostały określone w Zarządzeniu nr 40/2015 Prezesa Sądu Rejonowego we Włocławku z dnia 15.06.2015r. w sprawie utworzenia Internetowego Portalu Orzeczeń Sądu Rejonowego (...)

  Czytajwięcejo:
 • Uruchomienie Internetowego Portalu Informacyjnego Sądu Rejonowego we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia 19 czerwca 2015r. uruchomiony został Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego we Włocławku zwany Portalem Informacyjnym. Jest to serwis, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i (...)

  Czytajwięcejo:
 • Upadłość konsumencka - poradnik

  Uprzejmie informujemy, że 31 grudnia 2014r. weszły w życie przepisy zmieniające ustawę Prawo upadłościowe i naprawcze, w zakresie postępowania upadłościowego osób nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli reforma tzw. upadłości konsumenckiej. Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowały broszurę o charakterze informacyjnym, której celem jest zapoznanie (...)

  Czytajwięcejo:
 • Badanie poziomu satysfakcji z jakości usług świadczonych przez Sąd Rejonowy we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 01 do 30 czerwca 2014r. w Sądzie Rejonowym we Włocławku zostanie przeprowadzone badanie poziomu satysfakcji z jakości świadczonych usług.  Ankiety dotyczące badania zostaną wyłożone w Biurze Podawczym oraz w Biurze Obsługi Interesantów. Serdecznie zachęcamy do ich wypełnienia i złożenia w urnie znajdującej się w Biurze (...)

  Czytajwięcejo:
 • Kujawsko-Pomorska "Niebieska Linia" Pogotowie dla Ofiar Przemocy w Rodzinie

  Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego uruchomił Telefon Pogotowia dla Ofiar Przemocy w  Rodzinie „Niebieska Linia”,  na który można dzwonić pod bezpłatny numer  0 800 154 030. Kujawsko – Pomorska „Niebieska Linia” Pogotowie dla Ofiar Przemocy w  Rodzinie, obsługiwana jest przez (...)

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy we Włocławku
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Rożej
Dokument z dnia:
2017-06-16
Publikacja w dniu:
2017-06-16
Opis zmiany:
b/d