Aktualności

Artykuły

 • Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2018

  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem 2018

  Uprzejmie informujemy, że wzorem lat ubiegłych Ministerstwo Sprawiedliwości organizuje w dniach 19 lutego - 25 lutego 2018 roku Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”.

  Zasadniczym celem tej inicjatywy jest zwrócenie szczególnej uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem.

  W Sądzie Rejonowym we Włocławku w okresie od  19 do 23 lutego 2018 r. w ramach „Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” osoby pokrzywdzone przestępstwem będą mogły uzyskać bezpłatne porady.

  Porady udzielane będą przez asystentów sędziów, w godzinach 11.00 do 14.00 w budynku Sądu Rejonowego   we Włocławku, ul. Kilińskiego 20, pokój nr 2 (Biuro Obsługi Interesantów)

  Osoby dyżurujące będą służyć pomocą osobom pokrzywdzonym przestępstwem w skierowaniu ich do właściwych podmiotów udzielających pomocy oraz wyjaśnieniu przepisów ustawy z dnia 7 lipca 2005 r. o państwowej kompensacie przysługującej ofiarom niektórych czynów zabronionych (tekst jednolity Dz.U. z 2016.  poz. 325).

   

  Szczegółowe informacje w zakresie praw osób dotkniętych przemocą znajdują się na stronie -http://www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl  

 • Komunikat

  W dniu 20 kwietnia 2017r. w siedzibie Sądu Rejonowego we Włocławku odbyło się w ramach działalności samorządowej Zebranie Sędziów w/w Sądu, którego celem było ustosunkowanie się do uchwał z dnia 20 marca 2017r. podjętych przez Zebranie Przedstawicieli Zebrań Sędziów Sądów Apelacyjnych oraz Zebranie Przedstawicieli Zgromadzeń Ogólnych (...)

  Czytajwięcejo:
 • Informacja o zasadach podziału dodatkowych środków finansowych przyznanych Sądowi Rejonowemu we Włocławku w roku 2016 na wynagrodzenia

  Informacja o zasadach podziału dodatkowych środków finansowych przyznanych Sądowi Rejonowemu we Włocławku w roku 2016 na wynagrodzenia.

  Czytajwięcejo:
 • Stałe dyżury mediatorów

  Uprzejmie informujemy, iż na terenie Sądu Rejonowego we Włocławku zostały uruchomione stałe dyżury mediatorów. W każdy I poniedziałek miesiąca od godziny 16.00 do godziny 17.00 dyżur będzie pełnić mediator Krystyna Parysjanowicz,natomiast w każdy II i IV poniedziałek miesiąca od godziny 12.00 do godziny 15.00 dyżur będzie pełnić mediator Renata (...)

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy we Włocławku
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Rożej
Dokument z dnia:
2017-06-16
Publikacja w dniu:
2017-06-16
Opis zmiany:
b/d