Aktualności

Artykuły

 • Stałe dyżury mediatorów

  Uprzejmie informujemy, iż na terenie Sądu Rejonowego we Włocławku zostały uruchomione stałe dyżury mediatorów. W każdy I poniedziałek miesiąca od godziny 16.00 do godziny 17.00 dyżur będzie pełnić mediator Krystyna Parysjanowicz,natomiast w każdy II i IV poniedziałek miesiąca od godziny 12.00 do godziny 15.00 dyżur będzie pełnić mediator Renata (...)

  Czytajwięcejo:
 • Uruchomienie Internetowego Portalu Orzeczeń Sądu Rejonowego we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia 19 czerwca 2015r. uruchomiony został Internetowy Portal Orzeczeń Sądu Rejonowego we Włocławku zwany Portalem Orzeczeń. Zasady dotyczące publikacji orzeczeń na Portalu zostały określone w Zarządzeniu nr 40/2015 Prezesa Sądu Rejonowego we Włocławku z dnia 15.06.2015r. w sprawie utworzenia Internetowego Portalu Orzeczeń Sądu Rejonowego (...)

  Czytajwięcejo:
 • Uruchomienie Internetowego Portalu Informacyjnego Sądu Rejonowego we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż od dnia 19 czerwca 2015r. uruchomiony został Internetowy Portal Informacyjny Sądu Rejonowego we Włocławku zwany Portalem Informacyjnym. Jest to serwis, który ma na celu ułatwienie podmiotom upoważnionym i uprawnionym w myśl obowiązujących przepisów prawa, a w szczególności stronom postępowania i ich pełnomocnikom, a także sędziom i (...)

  Czytajwięcejo:
 • Upadłość konsumencka - poradnik

  Uprzejmie informujemy, że 31 grudnia 2014r. weszły w życie przepisy zmieniające ustawę Prawo upadłościowe i naprawcze, w zakresie postępowania upadłościowego osób nieprowadzących działalności gospodarczej, czyli reforma tzw. upadłości konsumenckiej. Ministerstwo Sprawiedliwości przygotowały broszurę o charakterze informacyjnym, której celem jest zapoznanie (...)

  Czytajwięcejo:
 • Badanie poziomu satysfakcji z jakości usług świadczonych przez Sąd Rejonowy we Włocławku

  Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 01 do 30 czerwca 2014r. w Sądzie Rejonowym we Włocławku zostanie przeprowadzone badanie poziomu satysfakcji z jakości świadczonych usług.  Ankiety dotyczące badania zostaną wyłożone w Biurze Podawczym oraz w Biurze Obsługi Interesantów. Serdecznie zachęcamy do ich wypełnienia i złożenia w urnie znajdującej się w Biurze (...)

  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności

Podmiot odpowiedzialny:
Sąd Rejonowy we Włocławku
Wytworzył:
b/d
Opublikował:
Arkadiusz Rożej
Dokument z dnia:
2017-06-16
Publikacja w dniu:
2017-06-16
Opis zmiany:
b/d